Ekipa Volcano All Star 2014 od ove sezone nastupa po prvi put u kadetskoj Ligi Mladih Crne Gore, i na premijeri je protiv ekipe Pantera iz Niksica upisala prvu pobjedu. Bila je to utakmica 1. kola Grupe B u srednjoj regiji. Domaćin je slavio sa 61:44.

Izabranici Marka Kokotovića odlićno su otvorili susret i već u prvom dijelu igre imali sedam poena prednosti, da bi nakon 20 minuta igre rezultat bio 33:18. Pitanje pobjednika praktično je bilo riješeno u tom dijelu igre, a u drugom poluvremenu gosti su mnogo bolje parirali rivalu.

U timu Volcano All Star 2014, koji je večeras slavio bolji od ostalih bili su Bulatović sa 22 i Bogojević sa 20 poena. Kapiten Stojanović je na svoj konto dodao 12 poena.

U ekipi Pantera prednjačili su Gutović (18) i Pješčić (15) poena, ali je nedostajala podrška saigrača.

ALL STAR 2014 – PANTER 61:44 (14:7, 19:11, 11:12, 17:14)

ALL STAR 2014: STOJANOVIĆ 12, BOGOJEVIĆ 20, BULATOVIĆ 22, RADOŠEVIĆ 2, PEKOVIĆ, PEPELJAK, VLAHOVIĆ, VLAOVIĆ, BOGOJEVIĆ, GRBOVIĆ 3, VUKČEVIĆ 2, VOJINOVIĆ, BOŠKOVIĆ, OSTOJIĆ, KALUĐEROVIĆ.

PANTER: GUTOVIĆ 18, PJEŠČIĆ 15, VUKIĆEVIĆ 2, NIKČEVIĆ 7, MILOVIĆ 2, KILIBARDA, VUČETIĆ, JOVOVIĆ, ŠUĆUR, ĐORĐEVIĆ.