VIJESTI 2017/18

VOLCANO ALL STAR JE OD 4-7 APRILA U ATINI GOST OLIMPIJAKOSA I PANATINAIKOSA!

Athens 04-07 april 🏀⛹🏻‍♂️🇬🇷🏛
Košarkaski klub Volcano All Star će u Atini igrati protiv bivših evropskih šampiona Olimpijakosa i Panathinaikosa!!

Zahvaljujući poznanstvima koje osnivači našeg kluba imaju sa pomenutim timovima, dobili smo poziv za turneju koja će im poslužiti da vide kako se radi u velikim klubovima, bivšim evropskim šampionima Evrope.
Dvije selekcije našeg kluba će od 4-7 aprila boraviti u Atini kao gosti pomenutih klubova. Osim utakmica koje će igrati po selekcijama sa svojim vršnjacima iz Olimpijakosa i Panathinaikosa, pozvani smo da budemo gosti na utakmicama zadnjeg kola Evrolige Panathinaikos-Budućnost (4 april 21.00h) u velelepnom kompleksu OAKA koji prima 20.000 gledalaca i Olympiacos-Darussafaka (5 april 21.00h) u dvorani “Mira i Prijateljstva”.
Osim košarkaških aktivnosti, planirani su obilasci kulturno-istorijskih mjesta po kojima je Atina kao grad prepoznatljiva.
Potrudićemo se da našim odabranim selekcijama obezbijedimo jednu nezaboravnu turneju koju će dugo pamtiti!
Zanimljivo je da su osnivači našeg kluba nosili boje ovih klubova u periodu od:
Vlado Šćepanović (Panathinaikos 2004-06)

Nikola Peković (Panathinaikos 2008-10)
Savo Đikanović (Olympiacos 2002-03).

Share

Leave a Reply