VIJESTI 2017/18

VOLCANO ALL STAR 2014 ZAVRŠIO KAO TREĆI NA FINALNOM TURNIRU BASKET4KIDS!

Ekipa Volcano All Star 2014 je osvojila III mjesto na finalnom turniru F4 Basket4Kids, koji se održao u Podgorici u organizaciji sportskog kanala Sport Klub. U prvoj utakmici polufinala naš tim je uprkos konstantnom vođstvu tokom utakmice izgubio od odlične ekipe Juniora, koja je kasnije i osvojila turnir, što im garantuje odlazak na Final 10 koji ce održati u Beogradu tokom Final Foura Evrolige. U utakmici za treće mjesto nas tim je pobijedio u veoma izjednačenoj utakmici ekipu Centra i samim tim osvojio III mjesto na ovom turniru. Ostaje žal za propuštenom šansom, ali treba istaći da ipak možemo biti prezadovoljni igrom i odnosom koju su pokazali naši igrači koje je predvodio trener Marko Kokotović.

Treba istaći da su u odigranim takmičenjima u šutiranju i vještinama naši igrači osvojili II mjesto u obje discipline. Na kraju možemo podvući crtu sa zaključkom da je projekat Basket4Kids donio našoj zemlji još jedno interesantno takmičenje, koje će sigurni smo u narednom periodu postati tradicija. Drago nam je što smo bili dio projekta Basket4 Kids, i nadamo se novom pozivu već sledeće sezone!