Entertainment

IGRAČI VOLCANO ALL STAR 2014 ZINDOVIĆ, MUGOŠA I BULATOVIĆ POZVANI NA OKUPLJANJE PIONIRSKE I KADETSKE SELEKCIJE CRNE GORE!

Imamo zadovoljstvo da objavimo da su tri igrača našeg kluba pozvani na okupljanje pionirske i kadetske reprezentacije Crne Gore koje će se održati tokom januara. Igrači pionirske selekcije Vuk Zindović i Aleksa Mugoša će na poziv selektora reprezentacije Zorana Marojevića trenirati od 16-18 januara na kampu reprezentacije. Takođe iz kadetske selekcije Volcano All Star 2014 poziv za reprezentaciju je dobio Aleksandar Bulatović koji je regularni dio u Ligi Mladih odigrao više nego odlično. Selektor kadetske reprezentacije Slobodan Savović će imati prilike da se uvjeri u kvalitet odličnog beka koji je u naš klub došao na pozajmicu iz košarkaškog kluba Slavija.

Share

Leave a Reply